Unikátní regulovatelné osvětlovací soupravy Q-GUAR

Společnost ZAHAS s.r.o. prezentuje novinku na trhu v oblasti osvětlovacích souprav – plně regulovatelné osvětlovací soupravy Q-LED s intenzitou svícení od 800-10.000 lm.

regulovatelné osvětlovací soupravy q-guar q-led

Osvětlovací sestavy byly vyvinuty pro splnění nejvyšších pracovních předpokladů pro těžké ropné a těžařské průmysly, jsou tak vhodné pro profesionální využítí záchrannými jednotkami IZS ČR. Moderní technologie Q-LED používá nejlepší dostupné materiály na trhu s perfektní odolností vůči fyzickému poškození, chemickou odolností a certifikací ATEX II.

ATEX II 3G Ex ic nC IIB T4 Gc IP67

Úroveň certifikace – výbušné prostředí, odolnosti vůči nárazům, přetížení a úroveň IP

QLED je bloková struktura založená na technologii pokročilého osvětlení a vyměnitelné Q-POWER-BANK baterie. Za kvalitou produktu stojí vlastní řešení výrobce specializovaného v sektoru nouzového osvětlení – z jejich zkušeností poté vychází způsoby aplikací a volitelného příslušenství:
Q-GRIP rukojeť a Q-TRIPOD podstavce.

Základní modely: Q-LED | Q-LED MINI | Q-LED STANDARD | Q-LED MAX
Volitelné modely: Q-LED 120W | Q-LED 240W | Speciální sestavy na míru

Vlastní design Q-LED je charakterizovatelný vysoce komfortním způsobem osvětlení který je pohodlný pro oči a umožňuje tak široké spektrum aplikace s dlouhotrvající délkou života a minimálními nároky na údržbu. Nespočetněkrát se potvrdila efektivita řešení s použítím osvětlovacích sestav Q-GUAR jako prostředku pro pernamentní lineární osvětlení vnějších a vnitřních prostorů – zejména na nepřízpusobivých místech se zhoršeným přístupem k elektrické síťi. Přizpůsobené řešení pro zásahy v prostorově omezených prostředcích a místnostech. Vysoká odolnost vůči vnějším vlivům a mechanickému poškození, včetně možností napájení pomocí přídavné baterie, existujících napájecích a alternativních zdrojů.

regulovatelné osvětlovací soupravy

Q-GUAR jako přenosné osvětlení je základním vybavením stojanů ale mohou být samozřejmě přizpůsobeny pro aplikaci bez nich. Q-GRIP tyč je vyrobena z nereznoucí oceli s rozpinatelnou délkou od 10 do 130 mm – umožňuje tak dodatečnou fixaci tyče do vertikální nebo horizontální polohy. Q-GRIP je vybavený polyuretanovým potahem který ho chrání proti povrchovému poškození. Unikátní poskytuje nedocenitelnou dodatečnou fixaci přímo v terénu pomocí různých možností úchopů a kotvení !

Výrobce nezapomněl ani na profesionální zákazníky – je vhodný pro všechny typy záchranných a bezpečnostních složek. Aby výrobce dokončil produktovou řadu doplňuje základní sestavy o mobilní osvětlovací sestavy Q-LED MINI při zachování všech výkonnostních parametrů industriálních modelů – poskytuje taktéž tzv. denní světlo, využívá opět nejvyšší kvalitu materiálů a sestavy jsou (POZOR!):
Kompletně vodotěsné ! (vhodné pro vodní záchranné složky)

regulovatelné osvětlovací soupravy

Q-POWER-BANK je nejmodernější typ Li-ion baterie s kapacitou 11.6 (nameřený odběr 36V) – poháněný nejbezpečnější technologii bateriových článků na trhu. Baterie je vybavena technologicky pokročilým řízením spotřeby (BMS) s ochranou proti přepětí a prodlužuje životnost bateriových článků až na 1000 životních cyklů. Těsnost celkového provedení umožňuje plnou funkčnost i za velice zhoršených provozních podmínek a operaci ve výbušném prostředí. Nadstandardní přídavné napájení 230V (taktéž podle IP67) je dostupné pro všechny typy produktů. V případě potřeby jsou výstupní hodnoty baterie upravitelné pro napájení i ostatních zařízení.


Výrobcem je Polská společnost se sídlem ve Wroclawském Technologickém Parku: Q-GUAR. Společnost má přístup k nejmoderjnějšímu laboratornímu vybavení a vědeckým ústavům – nejpokročilejší nástroje a výrobní technologie umožňuje jejich produktům dosáhnout požadované kvality v souladu s posledními trendy v oblasti složitých technických řešení. Splňují tak vysoké nároky jejich zákazníků na kvalitu a design specializovaných zařízení a dále je přizpůsobují nadstandardním potřebám jejich zákazníků.

Společnost ZAHAS s.r.o. nyní exkluzivně reprezentuje značku
Q-GUAR na českém trhu a zajišťuje záruční i pozáruční servis pro celou českou republiku – více informací u našeho ob. oddělení.

V případě zájmu prosím neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.