Přilba F15 v Austrálii

Tomu se říká zasloužilý úspěch!

Poznámka na úvod:

Níže uvedené informace jsou převzaté z informačního bulletinu firmy Pacific Helmets, našeho dodavatele přileb Pacific.

S potěšením oznamujeme, že naše přední konstrukční hasičská přilba F15 přichází do CFA! CFA (Country Fire Authority) ve Victorii v Austrálii má více než 59 000 členů a je jednou z největších dobrovolnických záchranných služeb na světě – což znamená, že musí chránit spoustu hlav!

Přestože všichni nebudou okamžitě používat přilbu F15, jsme hrdí na to, že jsme byli opět, prostřednictvím našeho australského distributora Pac Fire, vybráni jako výrobce nejnovější konstrukční požární přilby.

F15 se připojí k několika dalším tichomořským modelům přileb, které již CFA používá, včetně řady F3, BR5, R5 a R7.

F15 je certifikován podle AS 4067/2012 (včetně aktualizací) a obsahuje nejnovější přední svítilnu Underwater Kinetics Vizion (I) 3AAA eLED s volbami pro rádiové náhlavní soupravy.

Díky lehké kompozitní skořepině zesílené DuPont ™ Kevlar® a pokročilému polymernímu šasi poskytuje F15 vynikající ochranu proti nárazu a průniku a vynikající odolnost proti chemickým látkám, UV záření, teplu a plamenům.

Firma Pacific Helmets se rovněž, spolu s prodejci, zúčastnila hasičské výstavy AFAC19 v australském Melbourne.

V naší expozici jsme představili naše nejnovější modely přileb, včetně naší prvotřídní konstrukční protipožární přilby F15.

Během tří dnů akce naši obchodní zástupci hovořili s mnoha dobrovolníky CFA, kteří si mermo-moci chtěli novou přilbu vyzkoušet a podle prodejního manažera Sama Milsoma získala „ohromně pozitivní“ zpětnou vazbu.

Celkově se AFAC19 ukázala jako fantastická příležitost, která stále přináší mnoho nových příležitostí pro naše odvětví!

zapati-hlavni-2016.jpg