Autonomní osvětlovací sestavy

Chtěli bychom se podělit o krásný projekt na autonomní osvětlovací sestavy, který jsme realizovali pro nejmenovaného zákazníka. Jedná se o teleskopický stožár ve velikosti 8 m výsuvné výšky, dálkově ovládaný přes kabel s velmi rozšířenou odolností vůči teplotám, větru atd. pro venkovní použití.

Tento je instalován ve vertikální poloze v kovovém boxu, který se pneumaticky a automaticky ovládá taktéž přes dálkový ovladač.

Stožár je tedy absolutně ovladatelný ve všech polohách.

Strategickým užitkem tohoto zařízení je nést osvětlovací sestavu halogenových světel o svítivosti cca 60 tis. Lumenů ve čtyřech reflektorech, které jsou rovněž dálkově ovladatelné a to všechny čtyři světla samostatně a je nositelem speciální antény pro venkovní použití s extrémními parametry, což bylo v kombinaci s ostatními požadavky velkým technickým problémem, který nebyl schopen vyřešit ani výrobce stožáru, ani dodavatelé komponentů antény a světel.

Naše firma se svým technickým zázemím a zkušenostmi tento problém vyřešila na světové úrovni, což dokládají záběry z předávání díla i fotografie detailů prostředku, který se stane určitým standardem pro určité typy potřeb zákazníka.

autonomní osvětlovací sestavy
autonomní osvětlovací sestavy
autonomní osvětlovací sestavy